• Циклова комісія загальноосвітніх, гуманітарних та соціально-економічних дисциплін
• Циклова комісія спеціальностей галузевого та енергетичного машинобудування
• Циклова комісія комп’ютерної інженерії та автоматизації
Фотогалерея
Віртуальна екскурсія
Відеогалерея
Газета
Циклова комісія комп’ютерної інженерії та автоматизації
Циклова комісія комп’ютерної інженерії та автоматизації створена у 2021 році шляхом злиття циклових комісій «Комп’ютерної інженерії» й «Автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій» і є наймолодшою в коледжі. Перший набір студентів за спеціальністю 0627 «Експлуатація засобів та систем автоматизованого технологічного виробництва» був здійснений у 1967 році. А зі спеціальності 5.05010201 «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж» набір було здійснено у вересні 2014 року.
Викладачі комісії активно ведуть методичну роботу. Беруть участь у всеукраїнських конференціях. Комісія є випусковою для спеціальностей:
123 Комп’ютерна інженерія;
174 Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка.
Спеціальність 123 КОМП’ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ
Ця спеціальність – наймолодша в коледжі і тільки починає свій шлях у світі комп’ютерних технологій. Перший набір студентів зі спеціальності 5.05010201 «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж» було здійснено у вересні 2014 року.
Для навчання фахівців з комп’ютерної інженерії було відкрито три нові комп’ютерні лабораторії. Вони обладнані персональними комп’ютерами, стендами, вимірювальними приладами та діагностичним обладнанням. Тому нескладний ремонт системних плат, блоків живлення, відеоадаптерів студенти спеціальності здійснюють у цих лабораторіях.
У коледжі постійно поповнюється матеріально-технічна база. Під час проведення занять з фахових дисциплін використовуються установки та стенди, виготовлені студентами-дипломниками під час роботи над кваліфікаційними роботами.
Кожен ПК коледжу має доступ до глобальної мережі Інтернет. Це дає можливість завжди бути в курсі розвитку сучасних інформаційних технологій. Технічну підтримку роботи локальної мережі коледжу здійснюють студенти.
Теоретичні знання студенти мають змогу закріпити на практиці у Полтавських ІТ-фірмах та сервісних центрах.
Підготовка фахівців здійснюється за денною формою навчання:
- на базі базової загальної середньої освіти (9кл.);
- доукомплектування груп другого курсу абітурієнтами з повною середньою освітою з сертифікатами ЗНО та диплому кваліфікованого робітника.
Ліцензійний обсяг:
30 осіб – денна форма навчання.
Випускники продовжують своє навчання, вступаючи на третій курс або на прискорене навчання до Національного університету харчових технологій або інших закладах вищої освіти України
Навчання передбачає вивчення теоретичних основ та сучасних технологій проєктування, експлуатації, адміністрування та інформаційного захисту комп’ютерних систем і мереж, розробки й обслуговування програмного забезпечення.
Випускник спеціальності здатен реалізовувати всі етапи розробки та супроводу комп’ютерних систем і мереж та їх програмного забезпечення; розроблення проєкту та загальної архітектури системи відповідно до стандартів комп’ютерної інженерії; розробку компонентів комп’ютерних систем та мереж: програмне та апаратне забезпечення, впровадження і супровід програмного забезпечення.
Спеціальність 174 АВТОМАТИЗАЦІЯ, КОМП’ЮТЕРНО-ІНТЕГРОВАНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА РОБОТОТЕХНІКА
Історія відкриття спеціальності досить давня. Перший набір студентів за спеціальністю 0627 «Експлуатація засобів та систем автоматизованого технологічного виробництва» був здійснений на підставі наказу №29 від 23.08.1967 р.
Сьогодні спеціальність має сучасну матеріально-технічну базу, досить насичену персональними ЕОМ (чотири комп’ютерні класи), і чотири аудиторії, обладнані мультимедійними засобами навчання. Студенти спеціальності починають вивчати комп’ютерну техніку як апаратні засоби комп’ютера, так і програмні. Для вивчення фахових дисциплін створено одинадцять навчальних лабораторій: «Засобів технологічного контролю і технічних засобів автоматизації», «Мікропроцесорних систем та програмного забезпечення», «Програмування промислових мікропроцесорних контролерів», «Електричних машин та електроприводу систем автоматизації», «Монтажу, налагодження ремонту та експлуатації технічних засобів автоматизації» та інші
Викладачі циклової комісії підтримують тісні зв’язки з підприємствами переробної промисловості України. Виконуються дипломні проєкти на замовлення підприємств.
Підготовка фахівців здійснюється за денною формою навчання:
- на базі базової загальної середньої освіти (9 кл.);
- доукомплектування груп другого курсу абітурієнтами з повною середньою освітою з сертифікатами ЗНО та диплому кваліфікованого робітника.
Ліцензійний обсяг:
50 осіб – денна форма навчання.
Випускники продовжують своє навчання, вступаючи на третій курс або на прискорене навчання до Національного університету харчових технологій або інших закладах вищої освіти України.
Сучасне мультимедійне обладнання аудиторій дозволяє повністю опанувати особливості спеціальності, створювати власні проєкти та розробки. Від навчання основам автоматизації до проектування та вдосконалення автоматичних та робототехнічних систем – спектр знань наших студентів надзвичайно широкий
Випускник спеціальності здатен до комплексного розв’язування завдань, розроблення нових, удосконалення, модернізації та експлуатації існуючих систем автоматизації з застосуванням сучасних програмно-технічних засобів та інформаційних технологій, виконуючи теоретичні дослідження об’єкта автоматизації системи, обґрунтування вибору технічних засобів автоматизації, проєктування та розроблення прикладного програмного забезпечення різного призначення.
Фаховий коледж - це не тільки місце навчання, а й ідей та інновацій. Крім безпосередньо навчання, студенти мають змогу брати участь у різних гуртках та спортивних секціях, а також задовольняти потреби свого всебічного розвитку. Також вони мають змогу безкоштовно відвідувати заняття гуртків Обласного центу науково-технічної творчості
У коледжі ми не просто навчаємо студентів, ми формуємо професіоналів, які здатні займати ключові посади у будь-якій галузі. Наші випускники завжди знаходять роботу своєї мрії.
ВИКЛАДАЦЬКИЙ СКЛАД
Саковець Олександр Олександрович, голова комісії
Тиртишніков Олексій Іванович
Гак Павло Володимирович
Хименко Людмила Олександрівна
Павленко Микола Іванович
Петров Сергій Анатолійович
Михайлик Валерій Миколайович