• Циклова комісія електромеханічних дисциплін
• Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін
• Циклова комісія механіко-енергетичних дисциплін
• Циклова комісія механічних дисциплін
• Циклова комісія гуманітарних та соціально-економічних дисциплін
• Циклова комісія комп’ютерних дисциплін
Фотогалерея
Віртуальна екскурсія
Відеогалерея
Газета
Циклова комісія гуманітарних та соціально-економічних дисциплін
Одним із пріоритетних завдань вищої школи є підготовка компетентного спеціаліста, здатного у короткі терміни пристосовуватися до реалій та вимог ринку праці. Сучасний спеціаліст має працювати в нових умовах організації праці та трудових відносин. Успішність працевлаштування випускників вищих навчальних закладів є одним із критеріїв ефективності роботи не тільки системи вищої освіти, але й економіки в цілому.
У 1930 році у складі створеного технікуму почала функціонувати комісія економічних дисциплін, яка сприяла підготовці спеціалістів з усіх спеціальностей.
Зараз у складі комісії працюють: Гайворонська Наталія Анатоліївна - викладач вищої категорії, викладач - методист, голова циклової комісії, Гавриленко Наталія Іванівна,викладач вищої категорії, викладач-методист, Гагаєва Надія Валеріївна, викладач першої категорії, Кметь Аліна Григорівна, викладач першої категорії, Логвиненко Валерій Володимирович, викладач, спеціаліст, Танчин Михайло Степанович – викладач вищої категорії, Шерстюк Олег Олександрович – викладач першої категорії.
Гайворонська Наталія Анатоліївна
Гавриленко Наталія Іванівна
Танчин Михайло Степанович
Кметь Аліна Григорівна
Гагаєва Надія Валеріївна
Шерстюк Олег Олександрович
Логвиненко Валерій Володимирович
Викладачі комісії активно працюють над створенням та оновленням навчально-методичної літератури з усіх дисциплін, що викладаються. Розроблені і впроваджені в навчальний процес методичні вказівки для виконання курсових, розрахункових робіт і економічної частини дипломних проектів студентами всіх спеціальностей.
Підготовка фахівців з економічних питань здійснюється з урахуванням сучасного стану соціально-економічного розвитку харчової промисловості і тенденцій, що характеризують нові вимоги до правового забезпечення ритму праці, змісту пропозицій підприємств, акціонерних товариств, концернів, асоціацій.
Циклова комісія плідно співпрацює і підтримує творчі зв'язки з підприємствами харчової промисловості, науковими і навчальними закладами Полтави і Полтавської області, Харкова, Києва. Щорічно з ініціативи викладачів циклової комісії проводиться конкурс на кращий бізнес-проект з метою виявлення та підтримки обдарованих студентів. Особлива увага приділяється розширенню і поглибленню знань студентів з економічних питань та ознайомлення з сучасним станом харчової та переробної промисловості. З цією метою проводиться спільне відвідування тематичних виставок, проведення бізнес-уроків та брейн-рингів.